wtorek, 9 grudnia 2014

Święta...

 Święta, każdy tłumaczy to pojęcie inaczej, ale chyba wszyscy potwierdzą, że świąteczna "atmosfera" zaczyna się od sklepów. W nich jako pierwszych pojawiają się choinki, lampki, stroiki i inne tego typu ozdoby świąteczne, na które każdy z nas na pewno zwraca uwagę. Z tego powodu idąc na zakupy nie da się zapomnieć, że za kilka dni będą święta, na które powinniśmy się odpowiednio przygotować. Kupujemy wtedy między innymi, prezenty, którymi zamierzamy obdarować swoich bliskich. Przecież na pewno dla każdego z nas jednym z plusów są  dostawane upominki. Jednak nie możemy, a przynajmniej nie powinniśmy na pierwszym miejscu umieszczać rzeczy materialnych, ponieważ gdy skupimy się na nich, możemy nawet nie zauważyć jak "ucieka magia" świąt Bożego Narodzenia.

 Dając możemy dostać więcej niż nam się wydaje,  bo szczęście, które rodzi się w nas robiąc coś dla innych i uśmiech na twarzy obdarowanego, nawet miłym słowem,  jest lepsze niż obojętnie jaki prezent.
A Wy co sądzicie na ten temat?

6 komentarzy:

 1. świetny post :)
  obserwuje, liczę na rewanż
  http://blackandwhite232.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie święta to przede wszystkim czas spędzony z rodziną w tej magicznej atmosferze :) Świetny post!

  Blog dodaję do obserwowanych.
  Pozdrawiam!
  yudemere

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku są reklamy później przystrojone sklepy które wprowadzają w świąteczny klimat kiedyś mnie to denerwowało może nawet nie tak dawno ale teraz uważam, że należy cieszyć się tymi świętami jak najdłużej ;D

  http://zyciepiszehistoriee.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Zuza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post! Pytałaś o wspólną obserwację ja już, liczę na uczciwy rewanż.
  ikatniss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze napisałaś ;) w święta nie chodzi tylko o prezenty, ale o to by być z bliski. W ten czas powinniśmy być dla siebie bardziej życzliwi ;)

  Zapraszam do siebie http://ciekawekosmetyki.pl/ :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć ! ciekawy wpis myślę że tu zaglądne jeszcze nie raz :) jeżeli masz chwilke czasu możesz wpaść do mnie (dopiero zaczynam) Pozdrawiam + zaobserwuj jeśli Ci się spodoba to sa mi motywacje do pisania !
  Co do pytania ja sama uważam, że w święta nie chodzi tylko o prezenty tylko o spędzenie wspólnie czasu z najbliższymi

  OdpowiedzUsuń